Background-image
Прва основна школа у Лазаревцу
Tакмичења у школској 2021/2022:
Погледајте:
Такмичења у школској 2020/2021. години
Такмичења у школској 2019/2020. години
Такмичења у школској 2018/2019. години
Такмичења у школској 2017/2018. години
Такмичења у школској 2016/2017. години
Такмичења у школској 2015/2016. години
Такмичења у школској 2014/2015. години
Такмичења у школској 2013/2014. години

Такмичење из математике

Прелиминарни резултати са школског такмичења из математике

Општинско такмичење из математике

III разред    IV разред   V разред    VI разред    VII разред    VIII разред

На Окружном такмичењу Илија Чавић, ученик 8.разреда, је освојио 2.награду и пласирао се на Државно такмичење.

Кенгур без граница 2022.

Филип Мијатовић и Илија Чавић су остварили пласман на финално такмичење


Такмичење из информатике

На Државном нивоу Дабар такмичења

Александра Спасојевић ​је у категорији Млади Дабар ​(VII и VIII разред)  освојиla III место.

Окружно такмичење из програмирања:

Име и презиме   Разред/одељење     Награда   Пласман на државно
1. Чавић Илија VIII1 III Да
2. Спасојевић Александра VIII3 Да
3. Безаревић Иван VI1 Да
4. Дробњак Кристина V3 Да
5. Ђорђевић Андреј V2 Да
6. Чавић Софија V2 Да

Државно такмичење из програмирања:

Име и презиме   Разред/одељење     Награда   Пласман на СИО
1. Чавић Илија VIII1 II Да
2. Спасојевић Александра VIII3 III Не

Такмичење из физике

Општинско такмичење из физике

VI разред    VII разред    VIII разред

Окружно такмичење из физике

Коначни резултати Окружног такмичења из физике


Такмичење из хемије

Резултати општинског такмичења из хемије


Такмичења из страних језика

Резултати општинског такмичења из Енглеског језика


Такмичења из српског језика

Општинско такмичење из српског језика

Резулзати за 5.разред    Резултати за 6.разред

Резултати за 7.разред    Резултати за 8.разред


Такмичење из историје

Општинско такмичење из историје

V разред
VI разред
VII разред
VIII разред


Такмичење из биологије

Општинско такмичење из биологије

Пети разред

Шести разред

Седми и осми разред


Такмичење из технике и технологије

На Општинском такмичењу ученица VI-1 Теодора Стојковић је освојила 1. место и пласиралa на Градско такмичење.


Такмичење из веронауке

прво место - Милица Митровић V 4 - 100 бодова;
прво место Драгана Дракуловић V 4 - 99 бодова;
прво место - Јана Вукашиновић V 4 - 93 бода.
прво место -  Милица Бјеличић VI 2 - 100 бодова
прво место Барбара Милошевић VI 2 - 98 бодова
прво место Лука Павловић VI 2 - 95 бодова
прво место Андрија Вићентијевић VI 2 - 95 бодова
прво место Андрија Милосављевић VI 2 - 92 бода
друго место Матеја Ђорђевић VI 2 - 86 бодова
треће место Петар Симић VI 2 - 72 бода
прво место Анастасија Јовичић VI 3 -  97 бодова
прво место Ана Митровић VI 3 - 96 бодова
друго место Лазар Дракуловић VI 3 -  85 бодова
треће место Анђела Павловић VI 3 -  70 бодова
прво место Лука Калушевић VI 4 - 98 бодова
прво место Алекса Димић VI 4 - 96 бодова
треће место Василије Давидовић VIII 1 - 70 бодова
Добродошли
Издвајамо
Екскурзијe
Такмичења
Библиотека
Безбедност на интернету
Документа:
Правила понашања у установи
Правилник о мерама безбедности ученика
Распоред писмених провера знања
"Наша" веб места

Блог предмета Информатика и рачунарство
 
Сајт предмета Информатика и рачунарство
 
Архива
Архива:
Школска година 2013/2014
Школска година 2014/2015
Школска година 2015/2016
Школска година 2016/2017