Background-image
Прва основна школа у Лазаревцу
Tакмичења у школској 2017/2018:
Погледајте: Календар такмичења и смотри основних школа за шк.2017/2018.
Дабар
Кенгур без граница
Такмичења у школској 2016/2017. години
Такмичења у школској 2015/2016. години
Такмичења у школској 2014/2015. години
Такмичења у школској 2013/2014. години

Такмичење из географије

Резултати општинског такмичења из географије

На Градском такмичењу из географије ученици наше школе постигли су следеће резултате:

Име и презиме ученика Пласман Име и презиме наставника
ОСМИ РАЗРЕД
Урош Ђурђевић II место    Милена Миловановић
Иван Милојевић II место Милена Миловановић
Страхиња Милићевић       II место Милена Миловановић
СЕДМИ РАЗРЕД
Александар Рабреновић I место Јелена Томић
Наталија Благић I место Јелена Томић
Софија Митић II место Јелена Томић
Ксенија Чоловић II место Јелена Томић
Анастасија Кумрић III место Јелена Томић

На Републичко такмичење су се пласирали Александар Рабреновић и Наталија Благић.


Такмичење из страних језика

Резултати општинског такмичења из енглеског језика

Резултати општинског такмичења из француског језика

Резултати општинског такмичења из руског језика

Нина Марјановић VIII1 је на Градском такмиченју из француског језика освојила II место и пласирала се на Републичко такмичење.


Такмичење из српског језика и књижевности

Резултати школског такмичења из српског језика и књижевности

Резултати општинског такмичења из српског језика и књижевности

Резултати општинског такмичења "Књижевна олимпијада"

На Градском такмичењу из књижевности „Књижевна олимпијада“ ученице 7. разреда освојиле су следећа места:

Николина Марковић VII4       I место (19 поена)      Соња Марјановић
Наталија Благић VII3 II место (18 поена) Соња Марјановић
Милица Ћеранић       VII4 II место (17 поена) Соња Марјановић
Катарина Марковић VII4 III место (16 поена) Соња Марјановић

На Републичко такмичење пласирале су се Николина Марковић и Наталија Благић.

Лара Пауновић ученица III2 освојила је 3. место на Општинском такмичењу у рецитовању.

Каја Грујић ученица III2 освојила је 3.награду на литерарном конкурсу “Ко у чуда верује, чуда и ствара”, организованом поводом Светског дана књиге.


Такмичење из програмирања

Прелиминарни резултати општинског такмичења из програмирања

Награде и пласман на Окружно такмичење из програмирања


"Дабар" такмичење

На школском нивоу Ђурђевић Михаило V2 и Драгићевић Сара Vсу изборили пласман на Државни ниво такмичења.

На државном нивоу такмичења, у конкуренцији од 172 такмичара из целе Србије, Михаило Ђурђевић је са освојених 99 поена заузео високо 18. место,


Такмичење из математике

Прелиминарни резултати општинског такмичења из математике

Коначни резултати општинског такмичења из математике

Пласман на Окружно такмичење из математике и награде

На Окружном такмичењу из математике најбоље резултате постигли су следећи ученици:
Илија Чавић IV3 - I награда.
Дуња Дубока V2 - III награда
Михаило Радовановић V2 - III награда
Коста Јанковић VI- Похвала.


"Кенгур" такмичење

Школски ниво:

I разред: Марија Радоњић I1  ( Биљана Шутић )   ПОХВАЛА
Павле Милутиновић I1  ( Биљана Шутић ) ПОХВАЛА
Вукашин Настић I1  ( Биљана Шутић ) ПОХВАЛА
Алекса Пивић I1  ( Биљана Шутић ) ПОХВАЛА
Софија Чавић I3  ( Ана Јаблан ) ПОХВАЛА
II разред: Инес Читлучанин       II1  ( Марина Сика ) ПОХВАЛА
III разред: Андрија Ђурђевић III2  ( Слободанка Павић )    ПОХВАЛА
IV разред: Илија Чавић IV3  ( Гордана Тешић )   II НАГРАДА
Александра Спасојевић IV2  ( Љиљана Милановић )   ПОХВАЛА
Душан Стевановић IV3  ( Гордана Тешић )   ПОХВАЛА
V разред: Душан Стевановић V2  ( Петар Мијаљевић )   I НАГРАДА
Огњен Дробњак V3  ( Јелена Радоњић )   ПОХВАЛА

Такмичење из биологије

Резултати школског такмичења из биологије


Спортска такмичења

На Општинском такмичењу у рукомету ученици су постигли следеће резултате:
5 и 6 разред - девојчице су освојиле 2. место.
5 и 6 разред - дечаци су освојили 2. место.
7 и 8 разред - девојчице су освојиле 1. место.
7 и 8 разред - дечаци освојили су 2. место.

На Градском такмичењу у рукомету ученице 7. и 8. разреда су освојиле 2. место.

На Међуокружном такмичењу у рукомету ученице 7. и 8. разреда су освојиле 2. место.

На Градском такмичењу из одбојке ученице 7. и 8. разреда су освојиле 1. место. Ученица Теодора Павловић 8-1 проглашена је за најбољег играча турнира у категорији –девојчице.

На Оштинском такмичењу из кошарке остварени су следећи резултати:
5 и 6 разред - дечаци су освојили 1. место.
7 и 8 разред - девојчице су освојиле 1. место.
7 и 8 разред - дечаци освојили су 2. место.

На општинском такмичењу у малом фудбалу ученици су остварили следеће резултате:
5 и 6 разред - девојчице су освојили 1. место.
5 и 6 разред - дечаци су освојили 1. место.
7 и 8 разред - девојчице су освојиле 2. место.
7 и 8 разред - дечаци освојили су 1. место.

Добродошли
Издвајамо
Екскурзијe
Такмичења
Библиотека
Безбедност на интернету
Документа:
Правила понашања у установи
Правилник о мерама безбедности ученика
Распоред писмених провера знања
"Наша" веб места

Блог предмета Информатика и рачунарство
 
Сајт предмета Информатика и рачунарство
 
Архива
Архива:
Школска година 2013/2014
Школска година 2014/2015
Школска година 2015/2016
Школска година 2016/2017